Pracownia Badań Psychologicznych Szczecin


Pracownia Badań Psychotechnicznych działająca w Szczecinie zajmuje się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie badań psychologicznych i psychotechnicznych przeznaczonych dla kierowców i osób ubiegających się o posiadanie broni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że uda nam się dzięki temu spełnić także Państwa wymagania!

Cenimy czas kierowców i rozumiemy ich specyfikę pracy, dlatego terminy badań dopasowujemy do klienta, możliwe do umówienia są godziny popołudniowe i wieczorne oraz soboty i niedziele.

Zajmujemy się prowadzeniem różnych badań, które przeznaczone są między innymi dla kierowców pracujących w transporcie, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów jazdy i egzaminatorów, także kandydatów na te stanowiska, również kierowców, którzy utracili prawo jazdy oraz sprawców wypadków drogowych.

Badanie psychologiczne, psychotechniczne wykonywane jest szybko, sprawnie i bez zbędnego stresu. Badany otrzymuje orzeczenie od razu po zakończonym badaniu.

Nasza Pracownia Badań Psychologicznych Szczecin wykonuje tylko rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne testy psychologiczne dla różnych grup zawodowych, nie tylko kierowców i pracowników transportu. W razie dodatkowych pytań dotyczących świadczonych przez nas usług pozostajemy także do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania odpowiedzi, a także umówienia się na dogodny dla Państwa termin wykonania badań.

Zapraszamy również do skorzystania ze wsparcia psychologa, który pracuje z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń adaptacyjnych np. po utracie bliskiej osoby czy zmianie sytuacji życiowej, ale także w czasie depresji czy wobec trudności z kontrolowaniem emocji.

Badania psychologiczne pozwalają w lepszym stopniu poznać siebie oraz umożliwiają podejmowanie lepszych decyzji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. W Pracowni przeprowadzamy badania służące określeniu poziomu inteligencji lub poziomu niepełnosprawności intelektualnej. Badania mogą wskazać, w jakim stopniu dana osoba radzi sobie ze stresem i napięciem, jak ocenia siebie oraz jakie ma predyspozycje zawodowe.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod numerem:

Oferta

Nasza specjalność to badania psychotechniczne oraz badania psychologiczne kierowców.

Dzięki dostępnym u nas psychotestom każdy może dowiedzieć się więcej o swoich...

Psychologiczne badania dla ubiegających się o broń i pracowników ochrony.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy spotkania z psychologiem lub psychoterapeutą. Jesteśmy gotowi Ci pomóc.
Cennik