Nasz zespół

Aleksandra Kowcun


Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę pracującego w nurcie poznawczo- behawioralnym, członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zawodowo jestem związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzinami. Od kilku lat zajmuję się opiniowaniem ws. niepełnosprawności intelektualnej. Pracuję z osobami dorosłymi, które cierpią na zaburzenia depresyjne, lękowe, są w kryzysie, odczuwają trudności w relacjach lub potrzebującymi zmian w życiu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach, stale poszerzam swoje umiejętności zawodowe.

Studia podyplomowe w SWPS w Poznaniu oraz szkolenie realizowane przez Stowarzyszenie Psychologów Sądowych w Krakowie, pozwoliły mi uzyskać uprawnienia do badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń, kierowców oraz m.in. prokuratorów, sędziów i kuratorów. Wykorzystuje je, pracując w Pracowni Badań Psychologicznych.

Kontakt: +48 512 087 763

Ewa Roszak


Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Od 2007 roku, na początku, poprzez liczne staże pracowałam z ludźmi różnych kultur stosując podejście psychologii interdyscyplinarnej, by podnieść jakość ich życia. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak również w Sztokholmie w Szwecji. W swojej pracy stosuję podejście Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Osoba, która przychodzi do gabinetu po pomoc związaną ze złym samopoczuciem, depresją, poczuciem bezradności, rezygnacją w obliczu choroby jest wzmacniana przez cały proces terapeutyczny, by mogła już po kilku spotkaniach odczuć znaczące efekty terapii.

W Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ilość spotkań zależy od indywidualnego przypadku. W praktyce już po kilku spotkaniach Klient odczuwa pozytywną zmianę.

Praca z Klientem opiera się na Jego zasobach, które wzmacniają Jego potencjał i przygotowują do realizacji wyznaczonych celów w terapii.

Kontakt: +48 516 047 415

Karolina Sawka


Psychoterapeuta, psychoonkolog

Jestem magistrem psychologii, psychoterapeutą w trakcie pięcioletniego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne kursu psychoterapii w nurcie integracyjnym (systemowo-ericsonowskim) w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii.

Ukończyłam podyplomowe studia z psychoonkologii na SWPS we Wrocławiu, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wiedzę uzupełniam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach (m.in. z interwencji kryzysowej, pracy z osobą w żałobie).

Na co dzień pracuję w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii, gdzie łączę zdobytą wiedzę z praktycznym doświadczeniem.

Prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, chorych onkologicznie, po przebytej chorobie nowotworowej, w trakcie zmagań z innymi chorobami przewlekłymi, a także osób z niepełnosprawnościami.

Udzielam wsparcia osobom w żałobie, rodzinom opiekującym się chorymi. Prowadzę terapię par i rodzin.

Każdej kryzysowej sytuacji w życiu towarzyszy wiele emocji. Doświadczamy obniżenia nastroju, stanów lękowych, nerwicowych, silnego stresu. W niektórych sytuacjach mogą pojawić się objawy zaburzeń depresyjnych. W takich momentach kluczowa jest reakcja na zmiany naszego zachowania i sięgnięcie po pomoc specjalisty.

Psychoterapia jest pomocna również w przypadku chęci odnalezienia balansu i równowagi w życiu.

W budowaniu relacji terapeutycznej stawiam na zaufanie i empatię, które są fundamentem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu:

Anna Dobosz


Jestem terapeutą i coachem. Prowadzę coaching, terapię psychologii pozytywnej oraz psychoterapię egzystencjalną ‘Logoterapia’. Dodatkowo w mojej pracy korzystam z wiedzy psychologicznego nurtu analizy transakcyjnej, technik uważności i uwalniania emocji.

Wspieram i pomagam jeśli:

 • Dokucza Ci stres i wypalenie zawodowe, przeżywasz kryzys.
 • Cierpisz z powodu "pustki egzystencjalnej", dopadają Cię stany lękowe.
 • Chcesz zrozumieć siebie samego, przełamać powtarzające się schematy i zmienić postawę wobec życia na bardziej szczęśliwą, chcesz wyjść z gier psychologicznych i z trudnych relacji ludzkich.
 • Chcesz dokonać odważnych zmian z przyjacielskim wsparciem i spojrzeniem z niezależnej perspektywy. Przykładowe zmiany to: "z etatu na własny biznes", "odzyskać pasję pracy i pełnię życia".
 • Doświadczasz trudności z wychowywaniem dzieci lub w związku małżeńskim.
 • Potrzebujesz balansu, harmonii i wewnętrznego spokoju, a emocje postrzegasz jako przekleństwo.

Więcej o mnie na stronie: www.annadobosz.pl

Kontakt: +48 785 009 400

Zapraszam serdecznie!

Agnieszka Rynkiewicz


Nazywam się Agnieszka Rynkiewicz. Jestem terapeutą dzieci i młodzieży, surdopedagogiem, psychoterapeutą uzależnień, oraz trenerem. Swoje umiejętności nabywałam zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi w poradni leczenia uzależnień. Realizuję szkolenia z zakresu terapii środowiskowej, czy terapii uzależnień. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień. Ukończyłam podstawowy kurs dialogu motywującego, uprawniającego do pracy z pacjentem uzależnionym.

W zakresie pomocy dzieci i młodzieży zajmuję się:

 • Zaburzeniami zachowania i opozycyjno – buntowniczymi.
 • Zaburzeniami lękowymi.
 • Zaburzeniami depresyjnymi.
 • Zaburzeniami hiperkinetycznymi
 • Uzależnieniami okresu adolescencji.
 • W zakresie pomocy osobom dorosłym zajmuję się pracą nad:

  • Uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, seksu, telefonu, pracy, zakupów.
  • Współuzależnieniem.
  • Pracuję z dorosłymi dziećmi alkoholików.

  Według mnie najważniejszym czynnikiem w budowaniu relacji terapeutycznej z pacjentem jest zaufanie, okazanie empatii, oraz brak oceny. Każdy z nas jest indywidualną jednostką i takie też mam podejście do pacjenta.

  Kontakt: +48 785 581 024

  Zapraszam do kontaktu!

Zofia Grygier


Jestem psychologiem klinicznym, wyposażonym w wiedzę o procesie, strategiach i technikach w systemach psychoterapeutycznych: poznawczo-behawioralnym, psychodynamicznym, analizy transakcyjnej, zaburzeniach po stresie traumatycznym, systemowym (terapia par i rodzin). Posiadam umiejętności w zakresie pomocy psychologicznej: terapii, psychoedukacji, interwencji w kryzysie, profilaktyki, promocji zdrowia. Uzyskałam wiedzę na temat genezy i mechanizmu kształtowania się zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych oraz zaburzeń z pogranicza nerwicy i psychozy. W trakcie certyfikacji z psychoterapii w nurcie analizy transakcyjnej. Psychologię kliniczną studiowałam w Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest to kolejny etap edukacji gdyż wcześniej ukończyłam studia magisterskie o kierunku zarządzanie i marketing oraz studia licencjackie o kierunku finanse i bankowości na Uniwersytecie Szczecińskim. Jednak moją pasją jest pomaganie ludziom, korzystając ze swojego doświadczenia zdobytego w szerokim zakresie. Zapraszam osoby które mają poczucie dyskomfortu, potrzebujących wsparcia w trudnych sytuacjach, mających potrzebę pomocy psychologicznej, psychoterapii czy rozwoju osobistego. Prowadzę spotkania indywidualne jak i partnerskie/rodzinne.

Kontakt: +48 512 400 915

Klaudia Piechanowska


Nazywam się Klaudia Piechanowska. Z wykształcenia i pasji jestem Profilaktykiem Zdrowia i Psychodietetykiem.

Pomagam znaleźć swój sposób żywienia tak, żeby jeść świadomie, uważnie i intuicyjnie.

Specjalizuję się w jedzeniu emocjonalnym i kompulsywnym. Sama przerobiłam to na własnej skórze i wiem jak sobie z tym poradzić. Zdrowe jedzenie zaczyna się w głowie.

Aneta Rożek


Nazywam się Aneta Rożek, jestem pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, 5-letniego Kursu Psychoterapii w nurcie integracyjnym (systemowo – ericksonowskim) w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, swoją pracę poddaję superwizji.

W pracy psychoterapeutycznej łączę wiedzę zdobytą podczas kursu z doświadczeniem własnym z pracy z osobami będącymi w kryzysie, doznającymi przemocy fizycznej lub psychicznej oraz zmagającymi się z trudnościami w codziennym życiu.

Prowadzę psychoterapię dla osób w okresie późnej adolescencji i dorosłych. Pracuję na zasobach, a najważniejsza w mojej pracy jest relacja zbudowana i oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i empatii. Podczas pracy skupiam się na uważności, zrozumieniu i uznaniu indywidualności człowieka.

W każdym etapie życia możemy doświadczyć kryzysu psychicznego, trudności związanych ze zmianami, rozstaniem, żałobą czy chronicznym stresem. Doświadczamy stanów obniżenia nastroju, które mogą przerodzić się w depresję, mamy do czynienia z trudnymi sytuacjami i lękiem. Psychoterapia może pomóc przybliżyć nas do równowagi psychicznej, a rozmowa z psychoterapeutą może stanowić czynnik leczący i prowadzący do odzyskania radości i zadowolenia z życia.

W pracy psychoterapeutycznej bliskie są mi słowa Michaela White’a „Osoba nie jest problemem, to problem jest problemem”.

Kontakt: +48 501 670 833

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie psychoterapii zapraszam do kontaktu.

Karolina Kluzik


Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie w 2008 ukończyłam studia psychologiczne. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2013) oraz Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku (2014). Obecnie jestem w trakcie 2 roku szkolenia terapeutycznego (nurt psychodynamiczny) w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Ukończyłam szkolenia z zakresu m.in Open Dialog, Podstaw terapii Krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, testów MMPI oraz diagnozy pacjentów z zaburzeniami osobowości.

Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.

Moje 10 letnie doświadczenie zawodowe obejmuje m.in 6 letnią pracę psychologa na oddziale psychiatrycznym, gdzie diagnozowałam i udzielałam wsparcia pacjentom oraz w ośrodku Ekspertyz Sądowych gdzie sporządzałam opnie w sprawach karnych i występowałam w charakterze biegłego sądowego. Pracowałam również z osobami transpłciowymi sporządzając opinie dotyczące tranzycji płci. Mam również doświadczenie w pracy z osobami, które znalazły się w kryzysowej sytuacji zdobyte w Centrum Interwencji Kryzysowej.

Jako psycholog pracuję w nurcie psychodynamicznym.

Grażyna Górkiewicz


Psychoterapia i pedagogika to obszary, w których działam nie tylko zawodowo. Humanistyczne i holistyczne pojmowanie człowieka/dziecka charakteryzuje mój styl relacji także na co dzień. Człowiek jest dla mnie ważny. Ty jesteś ważny/ ważna.

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, dzięki czemu terapia, którą prowadzę jest jeszcze bardziej efektywna. Odbyłam także terapię własną – indywidualną i grupową.

Zapraszam do kontaktu tel. 608449144

Kontakt: +48 608 449 144

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod numerem: