Nasz zespół

Aleksandra Kowcun


Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę pracującego w nurcie poznawczo- behawioralnym, członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Zawodowo jestem związana z Poradnią Zdrowia Psychicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzinami. Od kilku lat zajmuję się opiniowaniem ws. niepełnosprawności intelektualnej. Pracuję z osobami dorosłymi, które cierpią na zaburzenia depresyjne, lękowe, są w kryzysie, odczuwają trudności w relacjach lub potrzebującymi zmian w życiu. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach, stale poszerzam swoje umiejętności zawodowe.

Studia podyplomowe w SWPS w Poznaniu oraz szkolenie realizowane przez Stowarzyszenie Psychologów Sądowych w Krakowie, pozwoliły mi uzyskać uprawnienia do badania osób ubiegających się o pozwolenie na broń, kierowców oraz m.in. prokuratorów, sędziów i kuratorów. Wykorzystuje je, pracując w Pracowni Badań Psychologicznych.

Kontakt: +48 512 087 763

Ewa Roszak


Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Od 2007 roku, na początku, poprzez liczne staże pracowałam z ludźmi różnych kultur stosując podejście psychologii interdyscyplinarnej, by podnieść jakość ich życia. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak również w Sztokholmie w Szwecji. W swojej pracy stosuję podejście Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Osoba, która przychodzi do gabinetu po pomoc związaną ze złym samopoczuciem, depresją, poczuciem bezradności, rezygnacją w obliczu choroby jest wzmacniana przez cały proces terapeutyczny, by mogła już po kilku spotkaniach odczuć znaczące efekty terapii.

W Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ilość spotkań zależy od indywidualnego przypadku. W praktyce już po kilku spotkaniach Klient odczuwa pozytywną zmianę.

Praca z Klientem opiera się na Jego zasobach, które wzmacniają Jego potencjał i przygotowują do realizacji wyznaczonych celów w terapii.

Kontakt: +48 516 047 415

Karolina Sawka


Psychoterapeuta, psychoonkolog

Jestem magistrem psychologii, psychoterapeutą w trakcie pięcioletniego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne kursu psychoterapii w nurcie integracyjnym (systemowo-ericsonowskim) w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii.

Ukończyłam podyplomowe studia z psychoonkologii na SWPS we Wrocławiu, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wiedzę uzupełniam uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach (m.in. z interwencji kryzysowej, pracy z osobą w żałobie).

Na co dzień pracuję w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii, gdzie łączę zdobytą wiedzę z praktycznym doświadczeniem.

Prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, chorych onkologicznie, po przebytej chorobie nowotworowej, w trakcie zmagań z innymi chorobami przewlekłymi, a także osób z niepełnosprawnościami.

Udzielam wsparcia osobom w żałobie, rodzinom opiekującym się chorymi. Prowadzę terapię par i rodzin.

Każdej kryzysowej sytuacji w życiu towarzyszy wiele emocji. Doświadczamy obniżenia nastroju, stanów lękowych, nerwicowych, silnego stresu. W niektórych sytuacjach mogą pojawić się objawy zaburzeń depresyjnych. W takich momentach kluczowa jest reakcja na zmiany naszego zachowania i sięgnięcie po pomoc specjalisty.

Psychoterapia jest pomocna również w przypadku chęci odnalezienia balansu i równowagi w życiu.

W budowaniu relacji terapeutycznej stawiam na zaufanie i empatię, które są fundamentem mojej pracy.

Zapraszam do kontaktu:

Anna Dobosz


Jestem terapeutą i coachem. Prowadzę coaching, terapię psychologii pozytywnej oraz psychoterapię egzystencjalną ‘Logoterapia’. Dodatkowo w mojej pracy korzystam z wiedzy psychologicznego nurtu analizy transakcyjnej, technik uważności i uwalniania emocji.

Wspieram i pomagam jeśli:

 • Dokucza Ci stres i wypalenie zawodowe, przeżywasz kryzys.
 • Cierpisz z powodu "pustki egzystencjalnej", dopadają Cię stany lękowe.
 • Chcesz zrozumieć siebie samego, przełamać powtarzające się schematy i zmienić postawę wobec życia na bardziej szczęśliwą, chcesz wyjść z gier psychologicznych i z trudnych relacji ludzkich.
 • Chcesz dokonać odważnych zmian z przyjacielskim wsparciem i spojrzeniem z niezależnej perspektywy. Przykładowe zmiany to: "z etatu na własny biznes", "odzyskać pasję pracy i pełnię życia".
 • Doświadczasz trudności z wychowywaniem dzieci lub w związku małżeńskim.
 • Potrzebujesz balansu, harmonii i wewnętrznego spokoju, a emocje postrzegasz jako przekleństwo.

Więcej o mnie na stronie: www.annadobosz.pl

Kontakt: +48 785 009 400

Zapraszam serdecznie!

Agnieszka Rynkiewicz


Nazywam się Agnieszka Rynkiewicz. Jestem terapeutą dzieci i młodzieży, surdopedagogiem, psychoterapeutą uzależnień, oraz trenerem. Swoje umiejętności nabywałam zarówno w pracy z dziećmi i młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi w poradni leczenia uzależnień. Realizuję szkolenia z zakresu terapii środowiskowej, czy terapii uzależnień. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień. Ukończyłam podstawowy kurs dialogu motywującego, uprawniającego do pracy z pacjentem uzależnionym.

W zakresie pomocy dzieci i młodzieży zajmuję się:

 • Zaburzeniami zachowania i opozycyjno – buntowniczymi.
 • Zaburzeniami lękowymi.
 • Zaburzeniami depresyjnymi.
 • Zaburzeniami hiperkinetycznymi
 • Uzależnieniami okresu adolescencji.
 • W zakresie pomocy osobom dorosłym zajmuję się pracą nad:

  • Uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, hazardu, Internetu, seksu, telefonu, pracy, zakupów.
  • Współuzależnieniem.
  • Pracuję z dorosłymi dziećmi alkoholików.

  Według mnie najważniejszym czynnikiem w budowaniu relacji terapeutycznej z pacjentem jest zaufanie, okazanie empatii, oraz brak oceny. Każdy z nas jest indywidualną jednostką i takie też mam podejście do pacjenta.

  Kontakt: +48 785 581 024

  Zapraszam do kontaktu!

mgr Agnieszka Rodzeń


Psychoterapeuta, psychoonkolog

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę w nurcie poznawczo-behawioralnym. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją praktykę poddaję regularnej superwizji.

Na co dzień pracuję w gabinecie prywatnym, na Uniwersytecie Szczecińskim i w przedszkolu. Doświadczenie zdobywałam już na studiach poprzez liczne wolontariaty w domach pomocy społecznej, w przedszkolach oraz udzielając wsparcia licealistom podczas pandemii. Po ukończeniu studiów, pracowałam zarówno w poradni zdrowia psychicznego, jak i w placówce wsparcia dziennego dla dzieci z dysfunkcyjnych rodzin.

Moją pracę praktyczną łączę z pracą naukową. W moim gabinecie priorytetem jest zapewnienie pacjentom opieki dostosowanej do ich potrzeb. Indywidualnie dobieram metody i narzędzia terapeutyczne. W razie potrzeby korzystam także z nurtu psychoterapii pozytywnej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pracuję głównie z osobami dorosłymi.

Zapraszam do swojego gabinetu osoby z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, trudnościami w rozumieniu emocji i radzeniu sobie z nimi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, a także osoby, które mają trudności w radzeniu sobie ze stresem, niskim poczuciem własnej wartości, lub po prostu czują, że potrzebują wsparcia.

Jestem także zaangażowana w diagnozowanie ADHD u osób dorosłych i prowadzenie terapii w tym zakresie. Moja praca naukowa koncentruje się obecnie na tej tematyce.

Kontakt: +48 577 46 46 41

mgr Aneta Sadowska


Psycholog

Nazywam się Aneta Sadowska. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Szczecińskim. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami ze spektrum autyzmu, ADHD oraz z niepełnosprawnością intelektualną. 

W ramach prywatnych konsultacji wspieram dzieci, młodzież i dorosłych. 

Udzielam wsparcia w poprawie jakości funkcjonowania w codziennym życiu. 

Zakres oferowanej pomocy obejmuje: zaburzenia lękowe, depresyjne, adaptacyjne, doświadczenie kryzysów życiowych i zmian.  

W kontakcie z drugą osobą kieruję się akceptacją i dążę do zrozumienia trudności, z którymi mierzy się osoba zgłaszająca się po pomoc. Dbam o bezpieczną atmosferę spotkania i staram się dopasować pomoc do indywidualnych potrzeb i możliwości. 

Zależy mi, aby jak najlepiej wspierać osoby przychodzące po pomoc, dlatego też uczestniczę w szkoleniach i warsztatach, na których zdobywam wiedzę i rozwijam umiejętności. 

Pracuję indywidualnie oraz prowadzę warsztaty rozwojowe dla kobiet oraz dzieci i młodzieży w kameralnych grupach do max 4-6 osób. 

Kontakt: 789 123 161

Jeżeli nie odbiorę od razu, proszę o wiadomość SMS. Oddzwonię jak tylko będę miała taka możliwość.

mgr Julia Blatkiewicz


Psycholog, psychoterapeutka

Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie dopełniałam swoją wiedzę specjalizacyjną w zakresie psychologii klinicznej. Obecnie w trakcie całościowego certyfikowanego szkolenia na psychoterapeutę, pracującego w nurcie poznawczo- behawioralnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swoją pracę terapeutyczną wzbogacam szczególnie o techniki III fali terapii poznawczo – behawioralnej tj. Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT), terapia poznawcza oparta na uważności (MBCT), terapia dialektyczno- behawioralna (DBT) i terapia zorientowana na schematy (TS). Prowadzę psychoterapię indywidualną dla dorosłych oraz młodzieży od 12 r.ż.. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Psychiatrycznym SPS ZOZ Zdroje w Szczecinie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, jak i oddziale psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej. Ścieżkę zawodową rozpoczęłam pracując w Szczecińskim Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej oraz ZmieniaMy SchemaTy i Uważne Ludki. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Odbyłam kursy m.in. kurs Trenera Umiejętności Społecznych, 10 miesięczny cykl szkoleń z zakresu terapii schematów, kurs pracy z dziećmi i młodzieżą z wykorzystaniem terapii schematów, kurs mindfulness dla dzieci i dorosłych, coaching rodzicielski w terapii schematów.

Pracuję również jako hipoterapeuta oraz instruktor jazdy konnej w Akademickim Ośrodku Jeździeckim, głównie z dziećmi i młodzieżą, osobami z niepełnosprawnościami oraz spektrum autyzmu.

Kontakt: +48 530 021 766

facebook: Julia Blatkiewicz- Psycholog Psychoterapeuta Szczecin

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod numerem: