Nasz zespół

Aleksandra Kowcun


Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełno sprawnościami – opiniowanie ws. niepełnosprawności intelektualnej oraz pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem. Jestem psychologiem orzekającym o zdolności do służb mundurowych. Związana zawodowo z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Stale realizuję szkolenia dotyczące psychoedukacji.

W Pracowni zajmuję się przeprowadzaniem badań psychotechnicznych kierowców oraz starających się o pozwolenie na broń.

Marta Śledziewska


Witam. Nazywam się Marta Śledziewska. Jestem terapeutą systemowym. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, par, rodzin, lęku oraz innych. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.twojpsychoterapeuta.eu.
Zapraszam serdecznie!

Kontakt: +48 884 312 108

Ewa Roszak


Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP). Od 2007 roku, na początku, poprzez liczne staże pracowałam z ludźmi różnych kultur stosując podejście psychologii interdyscyplinarnej, by podnieść jakość ich życia. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak również w Sztokholmie w Szwecji. W swojej pracy stosuję podejście Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Osoba, która przychodzi do gabinetu po pomoc związaną ze złym samopoczuciem, depresją, poczuciem bezradności, rezygnacją w obliczu choroby jest wzmacniana przez cały proces terapeutyczny, by mogła już po kilku spotkaniach odczuć znaczące efekty terapii.

W Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ilość spotkań zależy od indywidualnego przypadku. W praktyce już po kilku spotkaniach Klient odczuwa pozytywną zmianę.

Praca z Klientem opiera się na Jego zasobach, które wzmacniają Jego potencjał i przygotowują do realizacji wyznaczonych celów w terapii.

Kontakt: +48 516 047 415

Jakub Dąbroś


Nazywam się Jakub Dąbroś. Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie Poznawczo-Behawioralnym. Ukończyłem studia psychologiczne (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Do psychologii podchodzę poważnie i z pełnym zaangażowaniem. W mojej pracy z drugim człowiekiem stawiam na zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i wspólne dążenie do opanowania trudnych sytuacji. Pomagam dostrzec to co „niewidzialne”, odnaleźć potrzebne zasoby i wspieram proces zmiany.

Jako osoba aktywna, rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, studiowaniu literatury oraz aktualnych wyników badań.

Prywatnie jestem mężem i ojcem. W czasie wolnym troszczę się o odpoczynek wraz z rodziną i znajomymi oraz rozwijam swoje zainteresowania.

Kontakt: +48 508 053 679

Małgorzata Głowacka


Doradca rodzinny, Terapeuta Par EFT, Mediator, Trener

Jestem Doradcą i Terapeutą Par EFT – na dzień dzisiejszy jedyną osobą w województwie zachodniopomorskim, która pracuje przy pomocy tej metody. EFT – Emotionally Focused Therapy (Terapia Skoncentrowana na Emocjach) jest najnowszym odkryciem w zakresie terapii par. Jako jedna z niewielu na świecie jest monitorowana pod względem swej skuteczności. Jest naukowo udowodnioną metodą pracy z parami i jak dotąd najskuteczniejszą – odsetek związków wychodzących z kryzysu wynosi 70-75%.

Kwalifikacje w zakresie Terapii Par w nurcie EFT, które uzyskałam w Budapeszcie, certyfikowane są przez organizacje:

 • ICEEFT (The International Centre For Exellence In Emotionally Focused Therapy)
 • TRI EFT Alliant

Jestem również aktywnym członkiem:

 • ICEEFT (The International Centre For Exellence In Emotionally Focused Therapy)
 • Koła naukowego Family Art działającego przy Uniwersytecie Szczecińskim

Jestem również mediatorem sądowym wpisanym na listę mediatorów stałych przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie oraz na listę mediatorów ds. karnych prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Prowadzę sprawy sądowe i pozasądowe:

 • Cywilne
 • Rodzinne
 • Gospodarcze
 • Karne

Dodatkowo jestem również certyfikowanym trenerem kompetencji miękkich z 12 letnią praktyką i zamiłowaniem do tworzenia autorskich narzędzi pracy z grupą.

Kontakt: +48 508 102 008

Anna Dobosz


Jestem terapeutą i coachem. Prowadzę coaching, terapię psychologii pozytywnej oraz psychoterapię egzystencjalną ‘Logoterapia’. Dodatkowo w mojej pracy korzystam z wiedzy psychologicznego nurtu analizy transakcyjnej, technik uważności i uwalniania emocji.

Wspieram i pomagam jeśli:

 • Dokucza Ci stres i wypalenie zawodowe, przeżywasz kryzys.
 • Cierpisz z powodu "pustki egzystencjalnej", dopadają Cię stany lękowe.
 • Chcesz zrozumieć siebie samego, przełamać powtarzające się schematy i zmienić postawę wobec życia na bardziej szczęśliwą, chcesz wyjść z gier psychologicznych i z trudnych relacji ludzkich.
 • Chcesz dokonać odważnych zmian z przyjacielskim wsparciem i spojrzeniem z niezależnej perspektywy. Przykładowe zmiany to: "z etatu na własny biznes", "odzyskać pasję pracy i pełnię życia".
 • Doświadczasz trudności z wychowywaniem dzieci lub w związku małżeńskim.
 • Potrzebujesz balansu, harmonii i wewnętrznego spokoju, a emocje postrzegasz jako przekleństwo.

Więcej o mnie na stronie: www.annadobosz.pl

Kontakt: +48 785 009 400

Zapraszam serdecznie!

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt pod numerem:

Cennik